Kontakt

Kontakt

Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy im. ks. Jerzego Popiełuszki w Toruniu

Adres:
ul. Ligi Polskiej 8, 87-100 Toruń

Telefon:
56 657 42 90

Dane:
REGON:  871219178

NIP: 879-21-78-018
Adres mailowy udostępniony dla pacjentów:
zpo@zpotorun.pl
Adres skrzynki podawczej e-PUAP:

/ZPOTorun2000/SkrytkaESP
Numer konta:
Bank Millennium
46 1160 2202 0000 0000 6172 2919

Sekretariat

Ewa Wrzos
Asystent Dyrektora
(przyjęcia do Zakładu)
e-mail: zpo@zpotorun.pl
ewrzos@zpotorun.pl
tel. (56) 657-42-90

Oddział I całodobowy

 Aneta Kowalska
Koordynator oddziału I

aneta.kowalska@zpotorun.pl

Dyżurka
56 657 42 95

789 972 912

Oddział II całodobowy

 Jadwiga Bielecka
Koordynator oddziału II

jbielecka@zpotorun.pl

Dyżurka
56 657 42 96

786 968 553

Oddział III całodobowy

 Ksawera Sadecka
Koordynator oddziału III

ksadecka@zpotorun.pl

Dyżurka
56 657 42 97

  789 428 170

Oddział IV całodobowy

Jolanta Muzolf
Koordynator oddziału IV

jmuzolf@zpotorun.pl

Dyżurka
56 657 42 91

 509 589 114

Oddział V całodobowy

Małgorzata Klimkowska
Koordynator oddziału V

mklimkowska@zpotorun.pl

Dyżurka
56 657 42 93

  451 564 195

Oddział dzienny

Barbara Łukawska
Koordynator oddziału dziennego

Specjalista psycholog kliniczny, neuropsycholog
blukawska@zpotorun.pl
+48 518664681

Dyżurka
56 657 42 98

Dział administracji

Kinga Szefler
p.o. Kierownik działu administracji

e-mail: kszefler@zpotorun.pl
tel. (56) 657-42-92

Ewa Świdecka
Specjalista ds. kadr
e-mail: eswidecka@zpotorun.pl
tel. (56) 657-42-90

 

Dział księgowości

Mirosława Krygiel
Główny Księgowy

e-mail: mkrygiel@zpotorun.pl
tel. (56) 657-42-99

Joanna Maruszewska
Księgowy
e-mail: jmaruszewska@zpotorun.pl
tel: (56) 657-42-90

Dział farmacji

Waldemar Dembowski
Kierownik działu farmacji
e-mail: wdembowski@zpotorun.pl
tel. (56) 657-42-90

Dietetyk

Radosław Nowakowski
Dietetyk

e-mail: dietektyk@zpotorun.pl
tel. (56) 657-42-90

 

 

Inspektor ochrony danych

Ewa Wrzos
e-mail: iod@zpotorun.pl
tel. (56) 657-42-90

Skip to content